Berkay Mühendislik
Atatürk
Sosyal Medya
Kurumsal//

Kurumsal

Berkay Mühendislik adını; benimsediği ve uyguladığı ‘‘Background’’ ve “Modernizasyon” sözcüklerinin baş harflerinden almış ve Türkiye’nin en iddialı anahtar teslim fabrika inşaatı yapan firması olmuştur.

Kurulduğu 1994 yılından günümüze kadar geçen sürede inşaat sektörünün her alanında hizmet vermiş ve birçok projeyi tamamlama gururu yaşamıştır.

Fabrika inşaatı uzmanlık alanı olan Berkay Mühendislik, çeyrek asırlık tecrübesinin yaklaşık son 15 yılını sadece bu konuya ayırmıştır. Ankaradaki organize sanayi bölgelerinde ana yüklenici olmuş; betonarme, prefabrike ve çelik konstrüksiyon olarak yaptığı inşaatlarında teknolojiyi, coğrafi konumu, kullanım alanlarını göz önünde bulundurarak ergonomik ve mega yapılar inşa etmiştir.

Firma kurucularının tecrübesi ışığında projelerini geliştiren Berkay Mühendislik; muteberliğin başlangıç noktası olduğu bilinci ile müşterilerine karşı görev ve sorumluluklarını her zaman yerine getirmiştir.

Makina, ekipman, malzeme stoku ve lojistik gücü ile heran ve her çaptaki projeyi hayata geçirebilmek için tüm yatırımlarını müşteri memnuniyetini esas alarak yapmıştır.

Kuruluş vizyonu ve kendini yenileyen yapısı ile kalite ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden ödün vermeden sektörde ilerleyişini sürdürmektedir.

İletişim
Kapat